Uzmana Danış
Belgelendirme

Van Danışmanlık sahip olduğu bilgi ve tecrübeyle her sektörden firmanın ihtiyaç duyduğu ISO belgelendirme hizmetlerine en kaliteli çözümleri sunmaktadır. ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001, ISO 45001, ISO 22000, ISO 31000 Belgesi ve daha birçok yönetim sistemi kurulumu; CE, EAC, FDA, FSMA vb gibi belgelendirme hizmetleri, BSCI, WRAP, Primark, SEDEX vb gibi sosyal uygunluk denetimleri ve daha birçok konuda şirketlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 

Detaylar

CE belgesi, uluslararası ismi European Economic Area ismiyle bilinen, Türkçe karşılığı Avrupa Ekonomik Alanı olan ve burada satılan ürünlerin sağlık, güvenlik ve çevre gibi çeşitli faktörlere ait standart uygunluğunun olup olmadığını gösteren resmi bir sertifika işaretidir.

Avrupa Birliği içerisinde bulunan ülkelerde bazı ürünlerin satılabilmesi için mutlaka ve mutlaka ürünün CE işareti taşıması zorunluluğu getirilmiştir. Bundan dolayı, güvenli ve hukuka uygun bir şekilde Avrupa pazarında satış yapabilmek için CE uygunluk belgesine ihtiyaç vardır. Aksi halde bu işarete sahip olmayan ürünlerin satışı yapılamaz.

Tüm bu işlemler öncesinde, esnasında ve sonrasında kısacası tüm CE belgelendirme onay başvurusu sürecinde karşılaşabileceğiniz her türlü soruna karşı yanınızda bulunan güvenilir ve profesyonel bir danışmanlığa ihtiyaç duyarsanız Van Danışmanlık olarak her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylar

Günümüzde ekolojik tarım dünyanın her yerinde hızla gelişmektedir. Özellikle gelişmiş ülkelerde ekolojik ürünlere talep, arz edilenden çok fazladır. Bu bakımdan bütün ülkelerin kendi stratejilerini belirlemesi, fırsat alanları yaratması ve bir hareket planı hazırlaması gerekmektedir. Ekoloji, canlıların birbirleriyle ve çevreyle olan ilişkilerini inceleyen bilim dalıdır. Kökeni Latince olan bu kelime dilimize Fransızca’dan geçmiştir. Ekolojik ise Ekoloji ile ilgili ve ona uyumlu anlamına gelir.

 

Detaylar

Güvenlik (GSV) Denetimleri ile alakalı merak edilen tüm bilgilere, detaylara ve hizmet içeriğine sizler için hazırlamış olduğumuz bu sayfamızdan erişebilir ve Ekol Belgelendirme´den hizmet alabilirsiniz.

Global Security Verification kelimelerinden oluşan GSV kısaltması global güvenlik doğrulaması anlamına gelmiştir. GSV Global Güvenlik Doğrulaması hem ithalatçı fırmaları hemde tedarikçi firmaları denetler. Uluslararası güvenlik gereksinimlerine bakıldığında güvenlik ölçümlerini değerlendirmek için yardımcı bir güvenlik programıda denilebilir. GSV Güvenlik denetimlerinde terörizme karşı olarak gümrük ticaret ortaklarını, korumadaki ortakları ve yetkili ekonomik operatörleri birbirinden ayrı bir şekilde geliştirmekte olan farklı güvenlik programlarını da kapsayabilmektedir.

Detaylar