Uzmana Danış

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi okuyunuz. Siteye erişmek ve siteyi kullanmak konusunda aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Bu internet sitesini kullanarak, Gizlilik Bildirimi’nde tarif edildiği şekilde bilgilerinizin işlenmesini kabul etmiş bulunmaktasınız. Van Danışmanlık her zaman bu sözleşmede değişiklik yapabilir.

Veri Toplama

Bu internet sitesini kullanırken herhangi bir kişisel veri paylaşmak zorunda değilsiniz. Bu internet sitesi sadece ziyaretçiler tarafından gönüllü olarak paylaşılan bilgileri toplamaktadır.

Kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince Türkiye Cumhuriyeti’nin meşru menfaatine uygun olarak toplanabilmektedir. Verdiğiniz kişisel bilgiler onayınız olmadan üçüncü taraflarla paylaşılmaz.

Site ziyaret bilgileri; siteyi ziyaret ettiğiniz anda IP adresiniz, konumunuz, web tarayıcı türü, ziyaret süreniz, sayfa gösterimi gibi bilgiler toplanabilir.

İşbu Gizlilik Bildirimi üzerinden değişiklikler yapma hakkı saklı kalmaktadır. Gizlilik Bildirimi değişiklik yapıldığı anda yürürlüğe girmektedir. Bu nedenle Gizlilik Bildirimini düzenli olarak kontrol etmelisiniz.